Od 22.10. 2020 máme z důvodu nového vládního nařízení ZAVŘENO!
Panenka v kapse - Obnovení intuice jako zasvěcení plakát
Pořadatel:
Městská knihovna Beroun

Panenka v kapse - Obnovení intuice jako zasvěcení

21. 11. 2020 9:00 - 21. 11. 2020 13:00 | Městská knihovna - pobočka sídliště (Beroun)
workshop

Zvu vás na setkání s Motánkou.
Po staletí známé panenky Motánki se nacházejí téměř v každé slovanské zemi. Podle tradice jsou tyto panenky vyráběny ručně, z kousků látky, bez šití, bez použití ostrých předmětů, pouze motáni a vázáním látek. Tradiční Motánki měly velkou symbolickou a emocionální hodnotu. Byly vyrobeny matkami pro dcery nebo babičkami pro vnoučata na znamení péče, péče a pokračování rodiny. V současné době je vytvářejí jak ženy, tak muži, pro sebe a své příbuzné, vizualizující v nich dobré přání. Vytvoření symbolické panenky vám umožní soustředit se na to, co je v životě důležité, kontaktovat svou intuici a řídit své myšlenky.
Během workshopu vám povím o bohaté tradici výroby slovanských panenek a o tom, jak se dnes s nimi vyplatí pracovat. Představím různé typy panenek a řeknu něco o jejich symbolice. A co je nejdůležitější, dáme otěže intuice, že každý si vyrobí panenku s osobním záměrem.
Uděláme Motanku Žadanicu.
Vyhraďte si pro sebe asi 3- 4 hodiny, protože pokud začnete vytvářet panenku, je důležité, abyste ji dokončili, aniž byste přestali pracovat.
Pokud se chcete schůzky zúčastnit, zašlete prosím zprávu s přihláškou na email sedmseptu@gmail.com anebo zavolejte mi prosim na číslo 733 500 954.
Začínáme v 9:00. Prosím buďte včas. 

částka za seminář - 600 Kč
(Pokud pro vás tato částka v současné době představuje omezení, kontaktujte mně a investujte částku, která odpovídá vašim současným možnostem. A pokud máte pocit, že můžete a chcete dát více, je to také skvělé. Pojďme provést výměnu se vzájemným respektem).

V době dílny budeš moct se občerstvit a popovídat v kreativním kruhu.  
Zdravim a naviděnou.
Gala Astara

Pořadatel:
Městská knihovna Beroun