NABÍDKU DENNÍCH MENU NALEZNETE ZDE.

Retro music bar U Madly

Beroun Gastronomie Hudební kluby

O víkendu se zde pořádají pravidelné retro disco večery s live Dj’s. Retro music bar je zaměřený na oldies hity 80’- 90’ let, až po milénia.

Bar je pro Vás otevřen i v týdnu, kde si můžete v klidu posedět s přáteli nad sklenkou výborného vína ze soukromého Vinařství Vajbar (Rakvice - Zaječí), ochutnat skvělé míchané koktejly od našich barmanek, velký výběr drinků nebo výbornou kávu značky Hausbrandt. Můžete přijít i na čepovanou Plzeň 12 nebo Kozla 11. Krásné kamenné a cihlové prostory tvoří jedinečnou atmosféru pro zábavu a odpočinek po náročném dni. Bar se pyšní krásnou, prostornou a hlavně zastřešenou zahrádkou, která je otevřená celoročně - nechybí zde v zimě zateplení, teplomety ani deky pro chladnější večery! Bar je klimatizovaný. Vzhledem k tomu, že je kapacita baru o víkendech brzo obsazena, doporučujeme Vám udělat si rezervaci. Více informací naleznete na FB, Instagramu nebo webových stránkách.

https://www.barumadly.cz/ Adresa: Na Ostrově 3/15, Beroun Telefon: (+420) 728 163 133
bar hudební klub

ZanziBar Beroun

Beroun Gastronomie Hudební kluby
https://www.facebook.com/Zanzikforever/ Adresa: Kostelní 2/1, Beroun
bar hudební klub

Metro Club Beroun

Beroun Gastronomie Hudební kluby

Metro club Beroun je hudební multižánrový klub. Nachází se nedaleko centra v suterénu budovy postavené za hluboké totality a tomu odpovídá i její vzhled. Probíhají zde koncerty široké sféry hudebních žánrů (reggae, ska, grime, punk, house, dnb, bass, techno, experimental a další). Klub je otevřen dle programu od října do května. Návštěvníkům je k dispozici bar, posezení v lounge i nové sociální zázemí.

http://www.metro-club.cz/cz/ Adresa: V Hlinkách 1513, Beroun Telefon: (+420) 777 211 150
bar hudební klub

Rock Club Prdel Beroun

Beroun Gastronomie Hudební kluby

Rocková a metalová živá muzika.

https://bandzone.cz/klub/rockclubprdelberoun Adresa: Václavské nám. 38/24, Beroun Telefon: (+420) 777 121 801
bar hudební klub