Cesta z města do lesa a zpátky Plakát
Pořadatel:
Muzeum Českého krasu

Cesta z města do lesa a zpátky

6. 3. 2023 - 31. 5. 2023 | Domov seniorů TGM (Beroun)
výstava

Berounská fotografka Markéta Kljapová vystavuje své snímky ve zdejším domově seniorů.
Fotky zachycují různé kulturní akce v Berouně a přírodu, která město obklopuje.
O AUTORCE
Fotím pro radost svou i okolí. Živím se něčím úplně jiným, podílím se na vývoji mobilní aplikace a webových stránek. Focení se mi tak stává únikem, odpočinkem a možností dělat něco tvůrčího. Je pro mě také způsobem pomoci neziskovým organizacím.
Baví mě fotit všude tam, kde jsou lidé a kde se něco děje. A také se ráda o samotě vypravuju vyfotit přírodu. Jsem z Berouna, Český kras a jeho okolí mám prochozené křížem krážem a kdybych se odstěhovala kamkoliv jinam na světě, vždy si ve svém srdci ponesu vzpomínky na místa, která jsem si tu oblíbila.
O VÝSTAVĚ
Touto výstavou vás zvu na procházku. Začněte v centru Berouna a zaposlouchejte se do zvuků hudby, která zněla jeho ulicemi a náměstími během kulturních a společenských akcí.
Až se hudby nasytíte a budete si chtít užít trochu klidu, přejděte do lesů focených nejen kolem Berouna nebo v Českém krasu a jeho okolí. Přeji příjemnou procházku…
Výstavu připravilo Muzeum Českého krasu, které s Domovem seniorů TGM dlouhodobě spolupracuje. Prohlédnout si ji v provozní době pro veřejnost mohou také návštěvníci domova.

Domov seniorů TGM
Pod Studánkou 1884
Beroun

Pořadatel:
Muzeum Českého krasu