Bylinkové jaro a léto na vsi v Levandulovém údolí Plakát
Pořadatel:
Levandulové údolí

Bylinkové jaro a léto na vsi v Levandulovém údolí

1. 3. 2023 - 31. 5. 2023 | Levandulové údolí (Chodouň)
výstava

Jaro 2023 bude opět patřit tradicím a řemeslu, bylinkám a svátkům v českém kalendáři.
Výstava v tančírně Levandulového údolí

Výstava Bylinkové jaro
Vstupné: 150CZK /osobu
Rodinné vstupné: 500CZK
Důchodci: 75kč
ZTP: ZDARMA

„Bylinkové jaro a léto na vsi všemi smysly“ bude doprovázená nejen interaktivní stezkou pro dospělé ale i farmičkou pro nejmenší, dílnami, workshopy, setkáními se zajímavými hosty a samozřejmě fantastickými bylinnými speciality v našem menu i v BIO nápojích.
Dokážete doplnit tradiční česká pořekadla? Víte, kdy a kdo vynášel MOranu a jaké další rituály naši předkové uctívali? 
Umí vaše děti nebo vy sami uvít věnce? A víte, který den v roce je potřeba nakoupit komáří sádlo, kohoutí vejce a žabí stehýnka? 
Poznání obohacuje, tradice nás naplňují hrdostí a smích léčí. NA vápencových mořích v Levandulovém údolí to platí dvojnásob. 
K tradicím zvykům a svátkům patří speciality uz našeho slovanského kalendáře ale keltských zvyklostí u nás v Čechách. Vaříme, pečeme, mícháme a grilujeme právě tradičně s lehkostí pro moderního člověka 21. století, co tráví půlku života v křesle, u počítače nebo v autě:) 
Naše léčivé BIO nápoje a zdravá výživa s BIO Levadulí Chodouňskou mohou právem používat definici GEOFOOD. Minerály, antioxidanty, přírodmí antibiotika a antiseptika spolu s vysokou hladinou biodynamických flavonoidů dostáváte s každou tyčinkou, sušenkou nebo produktem, který nakoupíte nebo ochutnáte v našem obchodě. A co víc. Letos jsme spojili síly s centrem zdraví, krásy a regenerace Laffe a společnými silami budujeme nejen celostní kliniku ale i wellness areál s důratem na funkční přístup celostní medicíny, 100% přírodní a BIO produkty a skutečné zážitky, kterými vás ozdravíme spolu s týmem naturopatů, nutričních poradců, masérů, tanečníků i cvičitelů. 
Na lehátkách v SPA zóně u našich BIO Levandulových polí najdete klid a mír pro duši, tělo a mysl. Potřebujete li ozdravit celostní cestou funkční medicíny vás nebo vaše nejbližší, máme připravené speciální balíčky s ubytováním a nezapomenutelnými procedurami. Terapií s neuropaty, aromaterapií, čajovými rituály, nordic wallking a biodynamickým jídelníčkem pro vaši regeneraci.

Pořadatel:
Levandulové údolí