70. klubový večer Modrýho Berouna plakát
Pořadatel:
Modrej Beroun

70. klubový večer Modrýho Berouna

4. 11. 2020 - 4. 11. 2020 | online
koncert

Modrej Beroun jede dál i v době COVIDové.
Ano, je to tak. Během jarní karantény jsme nasbírali zkušenosti díky kterým jsme připraveni aktivně čelit i podzimní druhé vlně pandemie. Budeme dělat všechno proto, abychom v podobě která bude legální a pro všechny zúčastněné bezpečná, připravili alespoň v on-line podobě všechny plánované pravidelné akce.
Protože nevíme, co všechno nás čeká, nechceme slibovat, že se budou modro-berounská videa objevovat na našem YouTube kanálu vždycky přesně načas. Slíbit naopak chceme, že pojedeme dál, dokud to bude jen trochu možné.
P.S. Na středu 21. října byl ohlášen první náhradní termín společného koncertu Eriky Horké, Charlieho Slavíka, Veroniky Weisové a jejich kapel. Samozřejmě se na Šalandě pivovaru Berounský medvěd nesejdeme. A další náhradní termín je nejspíš daleko   . Jednou ale druhá vlna musí odplavat. A potom budou výše uvedení muzikanti první na seznamu, kterým budeme volat a domlouvat termín jejich vystoupení v Berouně.
P.S.S. Aktuálně připravujeme souběžně on-line podobu 37. cestovatelského a 70. klubového večera. Sledujte náš facebook, případně webovky Kurýru – tam budou nejčerstvější zprávy a informace.
Váš Modrej Beroun

Pořadatel:
Modrej Beroun