Od 22.10. 2020 máme z důvodu nového vládního nařízení ZAVŘENO!

Výlep plakátů

Pravidla a ceník výlepu:

- plakláty vel. A2 přijímáme v počtu max 15 ks
- plakáty vel. A3 a A4 přijímáme v počtu max 35 ks
- lze kombinovat plakáty různých rozměrů do počtu 35 ks celkem (s tím, že maximální počet plakátů vel. A2 zůstává 15 ks)

- plakáty vel. A1 do výlepu nepřijímáme
- doba výlepu na max 14 dní
- v den výlepu se plakáty přijímají do 12:30 

- výlepové dny - úterý, pátek
- v červenci a srpnu bude výlep probíhat pouze v úterý

- platba je možná hotově, kartou či na fakturu

Materiály určené k vylepení se přijímají v Měs­tském informačním centru (Husovo nám. 69, Beroun) ve všední dny v provozní době infocentra.

Plakáty na křídovém papíře vysoké gramáže nedrží na plochách (je těžký a klouže), proto je lepší volit nižší gramáž.

Váš plakát na kulturní, společenské či sportovní akce můžete zaslat elektronicky (ve formátu JPEG) pro prezentaci v monitoru ve výloze infocentra. Tato možnost se netýká komerční inzerce, politického výlepu apod.

VÝLEP VOLEBNÍCH PLAKÁTŮ 

Každý politický subjekt může nechat vylepit plakáty v maximálním počtu 15 ks (formáty A2 nebo A3, případně jejich kombinace) nezávisle na počtu motivů. Na jedné plakátovací ploše může být současně vylepen vždy jen jeden volební plakát propagující příslušnou volební stranu. Při posuzování volebních plakátů propagujících jeden politický subjekt je rozhodující jejich obsah a nezávisí na tom, kdo je objednatelem výlepu. Délka výlepu je možná na maximálně 2x 14 dní. Toto omezení platí pro výlepové plochy na území města Berouna, netýká se ploch na území Králova Dvora (zároveň ale stále platí pravidlo max. 15 ks plakátů rozměru A2 na Beroun i Králův Dvůr dohromady).Výlep plakátů v okolí Berouna a v dalších oblastech (Kladensko, Rakovnicko, Hořovicko ...) si můžete zajistit přes www.vylepovasluzba.cz.