LEGO: umění z kostiček Plakát
Pořadatel:
Muzeum Českého krasu

LEGO: umění z kostiček

17. 6. 2024 - 11. 9. 2024 | Muzeum Českého krasu (Beroun)
18:00 - 17:00
výstava

Muzeum Českého krasu 17. června zahajuje novou sezonní výstavu LEGO: umění z kostiček. Tato výstava návštěvníkům představí fascinující svět LEGO stavebnic a kreativity.

Slavnostní vernisáž výstavy se uskuteční v pondělí 17. června od 18:00 hod. Součástí vernisáže bude komentovaná prohlídka, které se ujme sám autor pan Petr Šimr. ,,Náplní výstavy bude tematická expozice modelů ucelených edic továrních setů a drobné vlastní tvorby ze světové fenomenální stavebnice LEGO. Lego nadšenci jistě ocení i řadu sběratelských skvostů,“ říká k výstavě autor Petr Šimr. Návštěvníci muzea se tak mohou těšit na pestrý program plný zábavy a překvapení.

Co vás v rámci výstavy čeká?

Unikátní LEGO exponáty: Výstava nabídne širokou škálu exponátů z LEGO kostek, které ohromí svou precizností a nápaditostí. Hlavním lákadlem bude detailní legomodel historických budov Muzea Českého krasu.
Dětská LEGO herna: Pro naše nejmenší návštěvníky bude připravena speciální herna plná LEGO kostek.
Lego výstava bude otevřena po celou letní sezónu až do 12. září. Výstava je ideální pro rodiny s dětmi, fanoušky LEGO stavebnic i pro všechny, kteří ocení uměleckou hodnotu těchto výtvorů. LEGO není jen hračkou, ale také prostředkem k vyjádření kreativity a uměleckého talentu.

Přijďte a nechte se inspirovat světem plným barev a tvarů, kde se každý kousek skládanky stává součástí velkolepého díla.

Pořadatel:
Muzeum Českého krasu