Mobilní aplikace

PID Lítačka

Aplikace je určena pro vyhledání spojení, nákup krátkodobého jízdného (s platností maximálně 3 dny) a nákup dlouhodobých kupónů. Aplikace nenahrazuje současné SMS jízdenky platné v pásmu P, které zůstávají v platnosti, ale stává se další možností nákupu jízdného v rámci nově regionálního dopravního systému PID Lítačka.
Díky aplikaci můžete cestovat ve všech prostředcích městské hromadné dopravy v Praze a dále ve vlacích, regionálních autobusech a přívozech v rámci Pražské integrované dopravy.
 

 

Skryté příběhy

Hra Skryté příběhy je pro ty, kdo hledají nové nápady, kam vyrazit s dětmi. Díky ní můžete cestovat v čase a udělat každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím.
Tato poutavá pátrací hra pobaví a zároveň poučí děti i dospělé. Vyberte si místo, kam se chcete podívat, stáhněte si do mobilu připravenou misi s off-line mapou, audio nahrávkou příběhu a herními instrukcemi a vydejte se za zábavou.
Na každé trase se zaposloucháte do příběhu vyprávěného historickou postavou, která je spojena s daným místem a právě řeší nějaký malér nebo obtížný záměr. Na jednotlivých zastaveních pomáháte posunovat historii tím, že řešíte úkoly, a za to sbíráte body. Na konci trasy si můžete udělat selfie s postavou, které jste pomohli.
Skryté příběhy AppStore Google Play

EasyPark

V EasyPark milujeme města. Staráme se o to, aby lidé mohli snadno zaparkovat. Nyní máte parkovací automat v kapse. Naše aplikace je nejjednodušší, nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak zahájit, prodloužit a zastavit probíhající parkování, ať jste kdekoli.
Aplikace EasyPark je dostupná ve více než 3200 městech po Evropě. Stojíme v popředí vývoje nových technologií a služeb, které ulehčují parkování na ulici, parkovištích a v garážích. Šetříme tak milionům řidičů čas a peníze a pomáháme eliminovat stres z parkování. Už žádné mince, přeplatky nebo zbytečné pokuty za parkování.
 AppStore Google Play

NextBike

Začněte jezdit na kole! Najděte si NextBike kolo, nasedněte na něj a můžete vyrazit - kdykoli během dne pomocí smartphonu. Vše, co potřebujete, je aplikace NextBike, která vám v reálném čase ukáže všechna dostupná kola a stanice.
NextBike  AppStore Google Play

 

SmartGuide

SmartGuide – Kde začíná každá cesta.
Vy objevujete, my vás provedeme.
SmartGuide je váš osobní průvodce po světě. Proměňte svůj telefon v osobního audioprůvodce, který vás bude doprovázet na vašich cestovatelských dobrodružstvích.
Ať už chcete být sami sobě průvodcem nebo potřebujete audioprůvodce, offline mapy měst, popřípadě chcete vědět o nejlepších místech, zábavných aktivitách a autentických zážitcích dané destinace, SmartGuide je ideální volbou pro vaše potřeby.
CELÝ SVĚT V JEDNÉ APLIKACI VIRTUÁLNÍHO PRŮVODCE
Tato průvodcovská aplikace nabízí cestovního průvodce po mnoha oblíbených destinacích v České Republice v češtině a po více než 400 destinacích po celém světě v angličtině. Ať už vás cesta zavede kamkoliv, prohlídky SmartGuide vás tam potkají!
SmartGuide  AppStore Google Play