NABÍDKU DENNÍCH MENU NALEZNETE ZDE.

Fkempu

Řevnice Gastronomie
Ukrajinské ženy bez domova vaří Fkempu,
a vy můžete ochutnat jejich skvělá jídla a další speciality kuchyní z celého světa.
Přispějte na konkrétní pomoc 40 ženám a dětem zde ubytovaným na transparentní účet: 4664425093/0800.

Možná to znáte, roky chodíte  kolem místa, kterého si nikdo nevšímá, je zarostlé a chátrá. Pokud je váš život podobný osudu Foresta Gumpa a řídíte se jeho rčením, že „život je jako bomboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš“, nezbývá vám nic jiného než takové místo koupit a realizovat svoje vize.
Díky viru a chaosu našich politiků jsem přišel o práci (organizování food festivalů). Já i moje žena máme jídlo rádi a rádi vaříme, proto jsme se rozhodli zkusit vařit i pro vás.
Vaříme především méně obvyklá jídla z různých koutů světa. Díky pozitivním ohlasům strávníků jsme se rozhodli v tom i nadále pokračovat a přidat něco, co v Řevnicích chybí, a to je pizza. Pizza pec na dřevo už stojí a my stojíme před další výzvou: začít prodávat kvalitní a chutnou pizzu.
Rovnýma nohama jsme skočili do věcí, které děláme bez patřičného vzdělání a praxe, ale snažíme se do toho dávat všechno, prostě to děláme s chutí a pro vás.
Když budete hledat, jak se náš podnik jmenuje, anebo kde je, tak je to FKEMPU. https://www.facebook.com/fkempu/?locale=cs_CZ Adresa: Rovinská 619, Řevnice Telefon: (+420) 776 312 538
bistro