Apartmán v Zahradách

Beroun Ubytování
Pro milovníky pěší turistiky, návštěvníky kulturních památek a různých sportovních aktivit nabízíme v královském městě Berouně, vzdáleného necelých 20 km od hlavního města Prahy nově zařízený nekuřácký apartmán (1+kk) o velikosti 42 m2 pro 4 osoby s ubytováním nejméně na 2 noci, který se nachází v samotném centru města v atraktivní rezidenční čtvrti na levé straně řeky Berounky. K apartmánu je bezbariérový přístup. Apartmán se nachází v novém obytném komplexu na ul. V zahradách 1868, je situovaný do klidnější části uvedeného komplexu, má vlastní zahrádku o velikostí 22m2 s výhledem na krásnou okolní krajinu  a řeku Berounku. https://berounapartmany.webnode.cz/#utm_source=mapy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-12840842 Adresa: V Zahradách 1868, Beroun Telefon: (+420) 608 709 808 Souřadnice: 49.9678497, 14.0722114
ubytování ostatní

Výhledna

Beroun Ubytování
Nabízíme pronájem celého prostoru jak na ubytování, tak na uspořádání Vašeho setkání s přáteli, lekce jogy, meditace, cvičení a tvoření.
Výhledna ubytuje max. 10 osob, ale pro pořádání seminářů, setkávání a cvičení je uzpůsobena pro osob 20.
V naší kuchyni si můžete uvařit dle vlastního výběru a nebo si objednat občerstvení na míru. 
Výhledna je úzce spjatá s JOJOranch a JOJOkava, kde pro návštěvníky máme krásné dětské hřiště s kavárnou. https://www.facebook.com/vyhledna/ Adresa: Na Drahách 3, Zdejcina Telefon: (+420) 606 784 567 Souřadnice: 49.9794136, 14.0345481
ubytování ostatní

Relax Pohoda House

Chyňava Ubytování
https://relaxpohodahouse-cz.webnode.cz/ Adresa: Malé Přílepy 115, Chyňava Telefon: (+420) 602 205 707
ubytování ostatní

Bistro & apartmán Karlštejn34

Karlštejn Ubytování Gastronomie
Řemeslné bistro kořeněné kulturou! Přesně tak by se dalo popsat bistro Karlštejn 34. 
Kuchyně bistra je založena na poctivě odvedené nápadité mezinárodní gastronomii. Na podzim tu začali hrát hru CHAČAPURI BEZ HRANIC! Co to znamená?
CHAČAPURI 34 je od základu jiné a kromě modelu “ORIGINAL” si tu neklade žádnou ambici připomínat tradiční gruzínskou specialitu. Přesně naopak, na jejich vyhlášeném a jedinečném kváskovém těstě jdou kombinovat chutě ze všech koutů světa.  
Mají varianty pro milovníky masa, pro vegetariány, vegany i bezlepkáře. Myslí i na děti s chačapuri se šunkou a se sýrem. Všechno tohle a spoustu dalšího.
"Naším limitem je pouze naše fantazie."
Kromě chačapuri si tu pochutnáte i na polévce nebo tapas s domácí focacciou. Připravují si tu také několik druhů sladkých dezertů v čele s portugalskou sladkou ikonou pasteis de nata. Osvěžíte se tu koktejlem Graperol z jejich vlastního grepového likéru nebo limonádami z vlastních řemeslných sirupů a samozřejmě ležákem z plzeňských sklepů.
Menu tu doplňují kulturou. Několikrát do roka pořádají koncerty, přednášky, zvou osvědčené pouliční umělce a pořádají design markety. 
Bistro Karlštejn 34 je zařazeno do obou knižních gastroprůvodců Lukáše Hejlíka a od společnosti Google obdrželo v roce 2022 ocenění Křišťálový špendlík jako nejoblíbenější gastronomický podnik Středočeského kraje. 
Nachází se v půli cesty od Berounky k hradu a je tak ideálním místem pro rychlé občerstvení při výšlapu na prohlídku hradu Karlštejn ale i pro odpočinkové posezení při zpáteční cestě.
Doporučujeme rezervaci stolu předem. 

Oblíbené bistro Karlštejn 34 představilo novou možnost přenocování přímo v srdci karlštejnského podhradí. Nabízí tu prvotřídní zážitek ve stylovém apartmánu, který je vybaven vším potřebným pro váš komfort a pohodlí. 
Apartmán může pohodlně ubytovat až 8 osob. Je zařízen velkou kuchyní, koupelnou s vanou a obsahuje i rozsáhlou knihovnu. Interiér zdobí originály uměleckých děl od portugalského umělce Jacinta Alvese, jehož tvorba je spojena s Karlštejnem.
Z apartmánu se dostanete na prostornou soukromou terasu s úchvatným výhledem na hrad Karlštejn. Terasa je ideálním místem pro relaxaci, čtení knihy nebo odpočinek s šálkem kávy, a to vše s možností využití nabídky bistra Karlštejn 34. Pro dokonalý start dne vám tu rádi připraví bohatou snídani formou plné lednice či koše, kterou si můžete vychutnat v soukromí vašeho apartmánu.
Pro více informací o rezervacích, cenách a dalších aktivitách v areálu Karlštejn 34 nebo v jeho okolí neváhejte kontaktovat přímo bistro prostřednictvím formuláře na jejich stránkách.  https://www.karlstejn34.cz/ Adresa: Karlštejn 34, Karlštejn
venkovní zahrádka bistro ubytování ostatní hudební večery

Rekreační domy Měňany

Měňany Ubytování
https://www.chalupa-berounsko.cz/ Adresa: Měňany 87-88, Liteň Telefon: (+420) 777 754 756
ubytování ostatní