VÝZVA: Návštěvnická karta Berounska 2021

Poskytujete stravovací či ubytovací služby? Provozujete turistický cíl, atrakci či sportoviště či jiné služby a produkty v cestovním ruchu? Pak právě Vám je určena výzva destinační agentury Berounsko, která připravuje nabídku návštěvnické karty na rok 2021.

Návštěvnická karta Berounska byla poprvé vydána v minulém roce. Karta poskytla svým uživatelům téměř tři desítky slevy a výhody, sloužila jako motivační faktor a inspirace na výlety pro turisty či místní, jako propagace pro zapojené subjekty a jako nástroj destinační spolupráce v cestovního ruchu.

Zapojení do návštěvnické karty je i pro letošní rok zdarma, více informací naleznete na www.berounsko.net.

Milí návštěvníci,

vítáme Vás u nás na Berounsku, jsme rádi, že jste si pro svůj výlet a dovolenou vybrali náš region.

Návštěvnickou kartu pro Vás se vší pečlivostí připravila destinační agentura Berounsko, z.s. Naleznete v ní pestrou škálu nejen volnočasových aktivit. Gurmány zajisté potěší zajímavá gastronomická nabídka a pro ty z Vás, kdo by k nám chtěl zavítat znovu, jsou připraveny slevy na ubytování.

Berounsko je nádhernou destinací ve středních Čechách, která proslula turistickými cíli, jako jsou hrady Karlštejn a Křivoklát, Koněpruské jeskyně, Hamousův statek, lom Velká Amerika, Skryjská jezírka či poutní místa Tetín a Svatý Jan pod Skalou.

Spousta dalších míst však zůstává neobjevena. A tak tu na Vás čeká romantické říční údolí Berounky, krásná příroda, řada rozhleden a vyhlídek, rozmanité památky, půvabné vesničky, živé tradice, dochovaná lidová architektura a mnohem více!