Milí návštěvníci,

vítáme Vás u nás na Berounsku, jsme rádi, že jste si pro svůj výlet a dovolenou vybrali náš region.

Návštěvnickou kartu pro Vás se vší pečlivostí připravila destinační agentura Berounsko, z.s. Naleznete v ní pestrou škálu nejen volnočasových aktivit. Gurmány zajisté potěší zajímavá gastronomická nabídka a pro ty z Vás, kdo by k nám chtěl zavítat znovu, jsou připraveny slevy na ubytování.Berounsko je nádhernou destinací ve středních Čechách, která proslula turistickými cíli, jako jsou hrady Karlštejn a Křivoklát, Koněpruské jeskyně, Hamousův statek, lom Velká Amerika, Skryjská jezírka či poutní místa Tetín a Svatý Jan pod Skalou.

Spousta dalších míst však zůstává neobjevena. A tak tu na Vás čeká romantické říční údolí Berounky, krásná příroda, řada rozhleden a vyhlídek, rozmanité památky, půvabné vesničky, živé tradice, dochovaná lidová architektura a mnohem více!

U nás si tak na své přijdou milovníci historie, sportovci toužící po aktivním odpočinku, příznivci pěší turistiky, labužníci hledající gastro zážitky, rodiny s dětmi a všichni ti, kteří touží objevovat krásy naší země. Vždyť doma je přeci nejlépe!

Vydejte se proto k nám objevovat dosud neobjevené, poznávat dosud nepoznané. Slibujeme, že týden u nás vám uplyne jako voda v Berounce!