Vlakem

Jak do Berouna

Město Beroun je důležitým železničním uzlem Středočeského kraje, prochází jím trať Praha – Plzeň. V Berouně také začíná Trať 174 do Rakovníka a Trať 173 do Prahy přes Rudnou u Prahy. Z vlakového nádraží se dostanete do centra města pěšky za 10 minut. V nádražní hale naleznete stánky s občerstvením a novinami. Přímo před halou si mohou děti zkrátit chvíle čekání na malém tematickém hřišti. V těsné blízkosti vlakového nádraží je umístěno i nádraží autobusové, odkud vyjíždí autobusy do okolních destinací. 

DETAIL VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ

Autobusem

Jak do Berouna

Pro cestu autobusem můžete využít linek PID.

PŘEHLED AUTOBUSOVÝCH LINEK

Autem

Jak do Berouna

Do Berouna vede dálnice D5 směr Praha - Plzeň. Dále sem vedou silnice 605 (Praha-Rozvadov), 118 (Slaný-Příbram), 116 (Nový Knín-Nižbor). 

Kde v Berouně zaparkovat

Jak do Berouna Doprava po městě

Pro osobní auta je ve městě několik placených parkovišť. Doporučujeme parkoviště u vlakového nádraží, které je oploceno a je zde výhodná denní sazba. Od centra je parkoviště vzdáleno 10 minut chůze. Kryté parkování nabízí Parkovací dům U Černého koně, který je v blízkosti náměstí. Dalším vhodným je parkoviště Boškův statek, které je na ostrově v blízkosti zimního stadionu a aquaparku.

Pro autobusy je situace složitější. V tuto chvíli není v Berouně parkoviště pro autobusy. Je možnost se domluvit na autobusovém nádraží, případně využít menšího parkoviště pro autobusy na parkovišti Boškův statek, a to v pravé části, která je přimknutá k zimnímu stadionu vpravo.

V době konání hrnčířských trhů jsou zřízena záchytná parkoviště. Více info ke každému ročníku naleznete ZDE.

Ceník parkovišť naleznete ZDE.